Nota Prawna

Zastrzeżenia prawne:

Uprzejmie informujemy, że prawa autorskie do całej zawartości stron są zastrzeżone. Użytkownicy mogą zarówno pobierać jak i drukować treść stron pod warunkiem nienaruszania praw autorskich.

Żadna część serwisu internetowego nie może być w celach komercyjnych wykorzystywana poprzez kopiowanie w całości lub części, także poprzez transmitowanie elektroniczne lub w inny sposób modyfikowana, łączenia lub wykorzystywana bez uprzedniej pisemnej zgody udzielonej przez COLLEGE Akademia Nauki i Techniki Jazdy. Zawartość stron (teksty, grafiki, loga, ikony klawiszy, obrazki, etc.) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność COLLEGE Akademia Nauki i Techniki Jazdy. Cała zawartość witryny jest objęta ochroną wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte w celu informacyjnym i są wyłączną własnością firmy.

Ochrona prywatności:

COLLEGE Akademia Nauki i Techniki Jazdy zastrzega sobie prawo do gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o klientach.

COLLEGE Akademia Nauki i Techniki Jazdy nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych klientów innym osobom lub instytucjom.

Odsłony: 1932

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież