Ośrodek Szkolenia

Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w pracy instruktora nauki jazdy, kierowcy zawodowego, a także zwykłego użytkownika auta, postanowiłem otworzyć szkołę jazdy z prawdziwego zdarzenia. Szkołę, w której nikt nie będzie marnował Twego czasu i pieniędzy na załatwianie własnych spraw. Szkołę, w której zagwarantujemy Ci jakość i solidność szkolenia, co w połączeniu z naszą pasją sprawi, że jazda samochodem czy też motocyklem, będzie tak prosta i przyjemna… - jak jazda na rowerze!!!

Decydując się na kurs w naszym ośrodku, nie musisz się obawiać tego, że nie znasz lub nie rozumiesz znaków drogowych, sytuacji na skrzyżowaniu czy też nie wiesz, gdzie sprzęgło a gdzie hamulec… JESTEŚMY DLA CIEBIE! i nasza w tym głowa, żeby Cię wszystkiego nauczyć!

Każdego NASZEGO KURSANTA nauczymy kultury, odpowiedzialności i życzliwości na drodze. Wyrobimy umiejętność pozytywnego i bezpiecznego wykorzystania pojazdu na własne potrzeby, w harmonii z innymi uczestnikami ruchu i środowiskiem. Przekonamy Cię do bycia odpowiedzialnym i dobrym kierowcą.

Wiemy jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością. Dokładamy wszelkich starań aby doprowadzić kursanta do egzaminu państwowego w sposób jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący.

 STRES i PANIKA, która udziela się właśnie podczas zdawania egzaminu państwowego, to przyczyna wszelkich niepowodzeń przyszłych kierowców. Mamy swoje sposoby, aby już od pierwszych godzin wyrabiać i uodparniać na ten niepożądany czynnik – jakim jest STRES !!! Instruktorzy pracujący w ośrodku są osobami starannie dobranymi pod względem cierpliwości i w pełni kompetentnymi zawodowo.

Po za tym każdy kursant otrzymuję na czas trwania szkolenia niezbędne materiały dydaktyczne, tj. podręcznik kierowcy, płytę CD z testami do rozwiązywania na własnym komputerze. Kładąc nacisk na umiejętność bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, w przeciwieństwie do większości szkół, oferujemy Ci zajęcia z pierwszej pomocy medycznej, które będą prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego. Dzięki temu będziesz wiedział jak zachować się przy nagłym zdarzeniu drogowym nie tylko w teorii ale i w praktyce!!!.

Odsłony: 2942

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież