FAQ

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA!!!

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się szkoleniem kierowców. Każdy z nas, kto decyduje się na uzyskanie prawa jazdy staje przed najważniejszym wyborem, jakim jest zdecydowanie się na odpowiednią szkołę, która dostarczy nam gruntownej wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu państwowego i prawidłowego funkcjonowania, już jako kierowca, na drogach.

Mam nadzieję, że odpowiedzi na poniższe pytania wyjaśnią wiele wątpliwości kursantów, którzy dopiero planują podjąć naukę w mojej szkole jazdy.

1. Dlaczego zdecydował się Pan otworzyć własną szkołę jazdy?

Zdecydowałem się na tak poważny krok, ponieważ chciałem zmienić coś w sposobie szkolenia młodych kierowców. Mam wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i wiem, jak ważne jest podejście do kursanta i przekazanie mu gruntownej wiedzy w zakresie prowadzenia pojazdu. Chciałam także stworzyć szkołę, do której miło wraca się wspomnieniami, ale także w razie potrzeby wybiera się ją ponownie.

2. Czym Pana szkoła różni się od innych o tym samym profilu?

Profesjonalizmem wykonanej usługi oraz rzetelnym podejściem do klienta, a także nowoczesną bazą sprzętową. Uważam, że o jakości i poziomie szkolenia decydują instruktorzy, dlatego w mojej firmie zajęcia prowadzą ludzie z pasją. Ważne jest także podejście do klienta. Każdy kursant może liczyć z naszej strony na zindywidualizowany system szkolenia i przede wszystkim sam decyduje o wyborze instruktora prowadzącego.

3. Ile kosztuje kurs?

Cena kursu jest czymś zmiennym i zależy od wielu czynników takich jak, popyt, podaż, wzrost cen produktów, które są związane z nauką jazdy. Na tą chwilę to:

Cena kursu podstawowego, czyli zajęcia teoretyczne i praktyczne) to:

- dla kat AM to 599 zł.

- dla kat A1, A2, A to 1199 zł.

- dla kat. B to 1199 zł

- dla kat C to 1799 zł.

- dla kat C+E to 1599 zł. (dla innych 1999 zł.)

- dla kat D to 2599 zł (w przypadku posiadania przez kursanta uprawnień kat C) lub 3599 zł.

- dla kat T to 899 zł.

Zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej, ponieważ często pojawiają się na niej promocje sezonowe.

4. Co oferuje Pana szkoła kursantowi?

Kursy prawa jazdy na wszystkie kategorie!!!.Szkolenia odbywają się pojazdami identycznymi jak na egzaminie państwowym. Oferujemy także profesjonalne wykłady (prowadzone przez wybitnego specjalistę który w sposób jasny i zrozumiały przedstawi cały zakres potrzebnej wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym) oraz godziny praktycznej nauki prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską Preferujemy tylko i wyłącznie indywidualne podejście do każdego kursanta. W swojej ofercie mamy także kursy weekendowe oraz szkolenia uzupełniające.

Od 2013 r. oferujemy szkolenia kierowców w zakresie kwalifikacji wstępnej, wstępnej przyśpieszonej, wstępnej uzupełniającej, wstępnej uzupełniającej przyspieszonej oraz szkolenia okresowe w dwóch blokach programowych:

- C, C+E, C1, C1+E

- D, D+E, D1, D1+E

5. Jak scharakteryzowałby Pan idealnego instruktora?

Nie istnieje ktoś taki jak idealny instruktor. Proponuje użyć zamiast tego słowa dobry instruktor, który jest kompetentny zawodowy, rzetelny i profesjonalny. Ważne jest, aby był cierpliwy i opanowany oraz aby w sposób prosty i jasny umiał przekazać swoją wiedzę. Do swojej szkoły wybieram ludzi, którzy mają pasję i kochają to, co robią.

6. Dlaczego ratownik medyczny prowadzi zajęcia z zakresu pierwszej pomocy?

Zajęcia prowadzone przez ratownika medycznego to nie tylko teoria, ale też i praktyka. Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy są ważne i potrzebne w życiu nie tylko przyszłego kierowcy, ale i zwykłego człowieka. Według statystyk, co piąta ofiara wypadku drogowego żyłaby, gdyby ktoś na czas udzielił jej pomocy. Przeważnie w takich sytuacjach panikują i nie wiedzą, jak się zachować. Zdarza się także, że ludzie boją się udzielić komuś pomocy, najczęściej jest to spowodowane tym, że nie są pewni czy posiadana przez nich wiedza okaże się wystarczająca.

7. W jaki sposób zachęciłby Pan przyszłych kursantów?

Oprócz profesjonalnego zaplecza dbamy także o dobre samopoczucie kursanta. Analizujemy razem z nim sytuacje problemowe i omawiamy popełniane przez niego błędy. Jednak uważam, że najlepszą dla nas reklamą jest rekomendacja byłych kursantów, którzy mają już za sobą zdany egzamin.

Odsłony: 2101

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież